זה נכון שרק בישראל עוד הולכים עם חולצות שרוול קצר ומכנסי שורטס במהלך חודש נובמבר, אך היזהרו ממלכודת הקיץ הזו שתתפוס אתכם ברגעי האמת רטובים ולא מוכנים שלכם. רגע לפני שמצטיידים בסריגים חמים ואופנתיים לחורף, הגיעה השעה לעשות סדר בארון בגדים שלכם ולהבין מה באמת מסתתר במדפים העליונים.

ניקוי אורוות

עוד לפני שהתחלתם למיין גופיות לימין ומעילים לשמאל, הגיע החלק הקשה והמורכב מכל, שחייב להיעשות בכל ארון בגדים באשר הוא. ועל אף פי היותכם רגשניים, הגיע הרגע בו צריך להיפרד (או לתרום כמובן) מכל הפריטים שלא לבשתם בשנה וחצי האחרונות. כך תוכלו לפנות מקום רלוונטי לתכולת ארון ההזזה שלכם ואף לרווח חללים נוספים עבור בגדים חדשים, אותם תרכשו לקראת עונת החורף הקרבה.

חורף קיץ

כעת לאחר שארון ההזזה שלכם עבר תהליך סינון ראשוני, חלוקת הבגדים העונתיים יכולה להיעשות בקלות וביעילות רבה. הקפידו על סדר אחיד בין הבגדים ושמרו על פריטי החורף במדפים הקרובים אליכם, כמו גם על חולצות הבייסיק המתאימות לעונת המעבר ועל מספר חולצות קיץ שימושיות אותן תוכלו ללבוש בימים חמימים יותר. במקביל לקיפולים אחידים וחלוקה נכונה של הבגדים, יכולת השליפה מתוך ארון ההזזה, תתבצע בקלות ייתרה. כך לא תצטרכו לבזבז אנרגיות וזמן יקר על חיפוש זוג הג'ינס אהובים עליכם וכן בחירת האאוטפיט היומי תעשה במהירות ובנוחות מרבית.

מקומם על הקולב

הקפידו לבצע חלוקה חכמה בסידור בגדי החורף שלכם והשאירו את הפריטים המסורבלים/ היקרים מחוץ לתחומי המדפים. הצטיידו בכמות מספקת של קולבים - אחידים ומותאמים לכל סוגי הבגדים והתחילו לתלות את המיועדים לכך על קולבי התלייה. מחליפות סקי תפוחות עד מכנסיים אלגנטיים או סווטשרטים ספורטיביים, סדרו את הבגדים בארון ההזזה וצרו חלוקה הגיונית, שתעשה לכם סדר בעיניים ותאפשר נגישות, שליפה מהירה ואחסנה נכונה.

צבעוניות זה שם המשחק

כמה נוח לבחור סט בגדים ליום עבודה, כשאתם יכולים להתאים את גוון החולצה לזוג מכנסיים בדקה אחת ולא במחיר של איחור לפגישה? ובכן, התאמת צבעים בעת בחירת הבגדים, נחשבת לרבת משמעות וכן ארגון הפריטים בתוך ארון ההזזה לפי צבעים וסוגי בד, תקל ותחסוך מכם דקות מורטות עצבים בבוקר לחוץ.