שאלות ותשובות

שירות ואחריות:

מה האחריות כוללת?

אנו מעניקים אחריות על ארונות ההזזה האיכותיים שלנו למשך חמש שנים. בשנה הראשונה, האחריות הינה מלאה וכוללת את כלל רכיבי הארון*, החל מהשנה השנייה ועד השנה החמישית, הלקוח ישלם רק בעבור ביקור הטכנאי/מתקין, כ 150 ₪, כאשר כלל חלקי החילוף הנדרשים הינם ללא חיוב. אנו מאמינים בשימוש בחומרים, ברכיבים ובטכנולוגיות יצור המתקדמות ביותר ולכן, מעניקים חמש שנות אחריות.

 

מה קורה כשיש בעיה עם הארון – למי פונים?

שירות הלקוחות של CLOSTES הינו ערוך לטפל בכל פנייה במהירות האפשרית. תוכלו לפנות בטלפון או במייל אלינו ואנו מתחייבים לטפל בכל קריאה בזמן המהיר ביותר. ההנאה שלכם זאת המטרה שלנו, אנו נעשה הכל על מנת לשרת אתכם בכל עת

 

מהו זמן האספקה?

אנו מתחייבים לאספקת הארונות עד כ 14 יום מרגע אישור חברת האשראי של אמצעי התשלום. אבל, נעשה הכל עבורכם על מנת לספק את ארונות ההזזה בזמן הקצר ביותר.

 

מה מחירי ההובלה וההתקנה?

אחד הדברים המשפעים על עמידות ארון ההזזה ונוחות השימוש בו לזמן רב, הינו תהליך ההרכבה של ארון ההזזה. CLOSTES (קלוזטס), משתמשת במתקינים מוסמכים על ידי היצרן ובעלי ניסיון של שנים בהרכבה של ארונות הזזה. עלויות ההובלה לארונות הזזה הם :
ארונות עד גודל של 160 ס"מ – 350 ₪
ארונות בגודל 180 ס"מ – 400 ₪
ארונות מגודל 200 ס"מ ומעלה– 450 ₪

תוספת במת מגירות - 70 ₪

מיטה - 250 ₪
חדר שינה קומפלט - 400 ₪

הרכבת ארונות וחדרי שינה מעל קומה שניה ללא מעלית תידרש תוספת של 50 ₪ בעבור כל קומה.
התשלום ישולם באופן ישיר למתקינים בבית הלקוח.
* אם וכאשר צריך  להשתמש במנוף על מנת להכניס את הסחורה לבית הלקוח, האחריות  היא של הלקוח  לדאוג למנוף ביום האספקה והתשלום גם הוא יהיה על חשבון הלקוח . ולא יהיה קשר  בין דמי ההובלה למוביל לבין התשלום למנוף

 

תוספת תשלום בעבור הובלה והתקנה - מעבר לקו ערד / דימונה - 100-400 שח נוספים (בהתאם למיקום )

לאזורים מרוחקים / רמת הגולן / מעבר לקו הירוק/ הבקעה, ייתכן והחברה לא תוכל לספק ו/או לא תוכל לספק עפי התחייבות לזמן אספקה של 14-21 ימי עסקים ו/או תבטל את ההזמנה ללא כל טענה מהלקוח.

האם CLOSTES - קלוזטס מספקת ארונות הזזה בפריסה ארצית ?

צוותי ההרכבה שלנו ערוכים להרכיב ארונות ההזזה בכל מקום בישראל, בתחום הקו הירוק (בשלב זה לא יתאפשר מעבר מחסומי גבול והתקנה בשטחי הרשות).

 

האם ניתן לבטל את ההזמנה?

מרגע אישור ההזמנה ניתן לבטל את ההזמנה ללא עלות ודמי ביטול עד ל 48 שעות כל זאת באם ההזמנה לא סופקה והותקנה בזמן זה. בכל מקרה בו הארון הותקן בבית הלקוח, לא ניתן לבטל את ההזמנה והכסף לא יוחזר

 

 

עיצוב הארון:

האם ניתן לבחור את החלוקה הפנימית בארון?

אנו מציעים מספר אפשרויות של חלוקת הארון, אותן ניתן לראות באופן מפורט בדף המוצר. חלוקות אלו נבנו מתוך ניסיון של שנים ביצור ארונות ההזזה. בנוסף, בזכות ניסיונם הרב של המרכיבים שלנו, תתאפשר גמישות נוספת בעת ההתקנה בבית הלקוח. כמו כן, שימו לב למגוון החלופות אותן ניתן לרכוש לארון בעת הקנייה.

 

האם ניתן לשלב בין מגוון הצבעים הרב שאתם מציעים?

CLOSTES – קלוזטס מציעה שלל צבעים וסגנונות עיצוביים עבור כל ארון. עיצוב הארונות ובחירת הצבעים כפי שמוצג בדף המוצר נעשו על ידי המעצבים המובילים של חברת CLOSTES. במצב בו תחפצו בצבעים שונים עבור ארונות ההזזה מתוך מגוון הצבעים שלנו, תוכלו לבחור ולעצב את הארון המיועד כרצונכם.

CLOSTES – קלוזטס מאפשרת לבחור צבעים שונים בין גוף הארון לדלתות הארון בדגמים המיועדים לכך.

כמו כן באפשרותכם לשלב בארון הזזה אלמנטים עיצוביים כמו: מראות, זכוכיות ופסי הפרדה.

 

מה ההבדל בין צבע לבן לצבע מולבן?

הצבע 'לבן' הינו לבן חלק, הצבע 'מולבן' הינו צבע לבן בעל טקסטורות של עץ.

 

 

שאלות כלליות:

האם הארונות של CLOSTES - קלוזטס עומדים בתקני בטיחות?

CLOSTES – קלוזטס שמה לה את בטיחות הלקוחות כערך עליון. כלל הארונות שלנו מיוצרים בישראל תחת התקנים המחמירים ביותר ובנהלי בקרת איכות ולכן עומדים בתו תקן הישראלי.

בשונה מיצרנים ארונות הזזה אחרים, שיטת יצור הארונות שלנו בנויה בתהליך של הדבקת הזכוכית ישירות על פלטות העץ הבונות את הדלת. כשאר רוב היצרנים משתמשים בשיטה שונה שבה הזכוכיות מושחלות בתוך האלומיניום, נתון שעלול להביא לשבר והתנפצות, שיטה הדבקת הזכוכית של הארונות שלנו, תאפשר חסינות חזקה יותר ומניעת התנפצות של הזכוכית בעת שבר.

ארונות ההזזה של CLOSTES – קלוזטס מסופקים עם מנגנון טריקה שקטה** בעל סטופר מובנה, אשר עתיד להגן על אצבעות ילדים בעת סגירה בחוזקה של דלתות ארון ההזזה.

 

היכן מיוצרים הארונות שלכם ?

כלל ארונות ההזזה של CLOSTES – קלוזטס, מיוצרים בישראל על ידי עובדים ישראלים. אנו גאים להיות חלק מהתעשייה המקומית ולספק מוצרים אשר מתחרים באיכות ומובילים במחירים זולים מול כל יצרן ארונות הזזה בארץ ובעולם.

CLOSTES – קלוזטס, משתמשת ברכיבים האיכותיים ביותר על מנת לייצר ארון הזזה אשר ישמש אתכם בהנאה לטווח ארוך ביותר. לצורך השילוב הבלתי מתפשר של עיצוב מקורי ורכיבים איכותיים, בחירת הספקים עימם אנו עובדים נעשית בקפידה. הזכוכיות הינן ביבוא בלעדי מאיטליה, כמו כן, מסילות האלומיניום מיוצרות עברנו באופן בלעדי.

 

מדוע ארונות ההזזה מיוצרים במידות קבועות ?

CLOSTES – קלוזטס מייצרת ארונות הזזה בגדלים הבאים: 120, 160, 180, 200, 220, ו-240 ס"מ. גדלים קבועים אלו, מהווים את היתרון לגודל שלנו. המפעל שמייצר עבורנו את הארונות, הינו המפעל הגדול בישראל אשר רוכש אלפי מטרים של עץ מידי חודש. היתרון ביצור על פי מידות קבועות מאפשר לנו לייצר ארונות איכות במחירים הטובים ביותר בישראל.

במצב בו הגודל המוצע של ארון ההזזה אינו תואם את דרישתכם, בתוספת של כ-250 ₪ למחיר הארון, נוכל לבצע עבורכם שינויים מסוימים. למידע נוסף צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של CLOSTES – 077-2019080

 

מאילו חומרים הארונות שלכם עשויים?

הארונות שלנו בנויים בחומר אשר נקרא מלמין יצוק – היתרון של חומר זה בקשיחותו ובעמידותו שלו. המלמין עמיד בחשיפה לקרינת בשמש וקרינת UV. המלמין מיוצר בקשת של צבעים ואיתם אנו משתמשים לעיצוב שלנו.

בנוסף ניתן לקבל כל גוף הארון מעץ סנדוויץ' בתוספת תשלום. אנו מייצרים ארונות אלו בעיקר ללקוחות אשר עתידים לעבור דירה או אחת ויוצר וזקוקים לארון שניתן לפירוק והרכבה מספר פעמים.

הזכוכיות שלנו הינם יבוא בלעדי מאיטליה והן כיום, האיכותיות ביותר בענף.

התזת חול על זכוכית, זאת למעשה צריבה באיכות הגבוהה ביותר. ההתזה הינה עמידה ואינה יכולה להעלם עם הזמן מהזכוכית. זאת אומנות לכל דבר.

 

האם האתר שלכם מאובטח?

CLOSTES – קלוזטס, הינו אתר מאובטח בתקנים המחמירים ביותר. האתר מאובטח ב SSL

כאשר כל המידע מאוחסן ומאובטח על ידי חברת קארדקום, כך שהמידע שלכם ומספר כרטיס האשראי אינו חשוף לאיש.  

 

מה עדיף ארון ההזזה או ארון פתיחה?

ארונות הזזה הינם המוצר הנמכר ביותר בעולם בתחום הארונות. כיום, ההערכה היא שמעל ל 90 אחוז מהארונות שנמכרים בארץ הינם ארונות הזזה. היתרון הגדול של ארונות הזזה הינו שאינו תופס מקום בחדר. כיום, שהחדרים הופכים קטנים יותר בשל סוג הבנייה החדשה, מקום הינו מצרך מבוקש. בשונה מארון פתיחה אשר דורש מקום פנוי בחזית הארון לפתיחת הדלת, בארון הזזה הדלתות נפתחות לצדדים ואינם גוזלות מקום. בנוסף, ארונות ההזזה, בשל הדלתות הגדלות מאפשרות פתרון עיצובי אין סופי לחדר. כאשר המודעות והצורך לרהיט אשר משלב פרקטיות ועיצוב יחד עולה, ארונות ההזזה הינן הפתרון המושלם.
החלוקה בתוך ארונות ההזזה, בשל גודל המפתח, הינה טובה יותר. מגוון האפשרויות למידוף הארון גדולות וכך גם ההנאה מהארון.

 

איך מודדים את החדר בו אני עתיד למקם את הארון?

את המקום בו אתם רוצים למקם את הארון יש למדוד מקצה פנל הרצפה אל קצה הפנל הנגדי. אנא אל תמדדו מקיר לקיר, מכיוון שלרוב אלא אינם ישרים ויטעו אתכם בקבלת הגודל הנכון.

 

מה עושים שעוברים דירה?

כאשר הלקוחות שלנו עוברים דירה, ניתן להתקשר למחלקת שירות הלקוחות והמתקינים שלנו יעבירו לכם את הארון (בתשלום). במצב כזה תוכלו להבטיח עוד שנים ארוכות של הנאה משימוש בארון.